Fuarlar

Son güncel açıklama : 02.03.2020  : 30 Mart – 3 Nisan 2020 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan Wire&Tube 2020 Fuarı, organizatörlerin açıklamasına göre tüm dünyayı etkileyen Coronavirüs sebebiyle ertelendi. Fuar daha geç bir tarihte düzenlenecek.

 

30 Mart - 03 Nisan Almanya Messe Düsseldorf  Wire 2020 Hall 9/C39 ziyaretinizi bekliyoruz.

Gürfil, yepyeni stant tasarımı ve sergilediği geniş ürün seçeneği ile Wire & Tube 2018 Fuarı'nda ziyaretçiler ve fuar katılımcılarının büyük beğenisini topladı. 

16 - 20 Nisan 2018 arasında Gürfil, Almanya'nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen kablo ve tel sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Wire & Tube 2018’e katıldı.
Gürfil, yepyeni stant tasarımı ve standında sergilediği geniş ürün seçenekleri ile ziyaretçiler ve katılımcıların büyük beğenisini topladı.
Bu sene gecen senelere oranla standımıza ilgide gözle görülür bir artış vardı. Özellikle Folyo, Film, Bant ve Makine ürünlerimizde yapmış olduğumuz yenilikler fuarımıza ilgiyi arttırdığını düşünüyoruz.
Sektörünün en ilgi gören ve en kapsamlı fuarı olması nedeni ile gayet verimli bir fuar olduğuna inanıyoruz. Dikkatimizi çeken diğer bir konu ise Türkiye’den katılımcı ve ziyaretçi sayısının gözle görülür şekilde artmış olması. Türk firmaları gelişmekte olan global pazarda üretkenlik ve yenilikleri ile hakkettiği yeri almaya başladığına inanıyoruz.  Fuarda standımızı ziyaret eden herkese teşekkür ederiz. Uzun vadeli ve karşılıklı fayda getirecek ortaklıklar kurmayı diliyoruz.
 

Gürfil Düsseldorf Kablo ve Tel 2016 Fuarına Katıldı:

 

 


 

Gürfil Düsseldorf Kablo ve Tel 2014 Fuarına Katıldı:

  

Gürfil Düsseldorf Kablo ve Tel 2012 Fuarına Katıldı:

gürfil, kablo hammaddesi, kablo folyosu, kablo makinesi, kablo teli, kablo iletkeni, kablo makineleri, folyo laminasyonu, folyo kesimi, folyo dilimleme, krep kağıt, mika bant, topl