Fuarlar

SEE YOU at WIRE 2024!

Gurfil Foil - Film - Tape & Machinery A.S. @ Wire Düsseldorf 2022

From 20th till 24th of June 2022 Gurfil attended one of the most important trade exhibition of the cable industry The Wire & Tube 2022 Exhibition in Dusseldorf, Germany.  With a wide range of products presented at Gurfil’s stand and thanks to the new fresh design of the booth, Gurfil has a great success among the visitors and exhibitors. We thank everyone who visited our booth at the event and hope for long-term and mutually beneficial partnership.
wire-dusseldorf-2022
 
 
wire-dusseldorf-2022
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Wire&Tube 2020 is cancelled  due to corona virus outbreak. Take a good care of yourself!
Next Edition of Trade Fairs according to cycle in 2022
 

 

30 Mart - 03 Nisan Almanya Messe Düsseldorf  Wire 2020 Hall 9/C39 ziyaretinizi bekliyoruz.

Gürfil, yepyeni stant tasarımı ve sergilediği geniş ürün seçeneği ile Wire & Tube 2018 Fuarı'nda ziyaretçiler ve fuar katılımcılarının büyük beğenisini topladı. 

16 - 20 Nisan 2018 arasında Gürfil, Almanya'nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen kablo ve tel sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Wire & Tube 2018’e katıldı.
Gürfil, yepyeni stant tasarımı ve standında sergilediği geniş ürün seçenekleri ile ziyaretçiler ve katılımcıların büyük beğenisini topladı.
Bu sene gecen senelere oranla standımıza ilgide gözle görülür bir artış vardı. Özellikle Folyo, Film, Bant ve Makine ürünlerimizde yapmış olduğumuz yenilikler fuarımıza ilgiyi arttırdığını düşünüyoruz.
Sektörünün en ilgi gören ve en kapsamlı fuarı olması nedeni ile gayet verimli bir fuar olduğuna inanıyoruz. Dikkatimizi çeken diğer bir konu ise Türkiye’den katılımcı ve ziyaretçi sayısının gözle görülür şekilde artmış olması. Türk firmaları gelişmekte olan global pazarda üretkenlik ve yenilikleri ile hakkettiği yeri almaya başladığına inanıyoruz.  Fuarda standımızı ziyaret eden herkese teşekkür ederiz. Uzun vadeli ve karşılıklı fayda getirecek ortaklıklar kurmayı diliyoruz.
 

Gürfil Düsseldorf Kablo ve Tel 2016 Fuarına Katıldı:

 

 


 

Gürfil Düsseldorf Kablo ve Tel 2014 Fuarına Katıldı:

  

Gürfil Düsseldorf Kablo ve Tel 2012 Fuarına Katıldı:

gürfil, kablo hammaddesi, kablo folyosu, kablo makinesi, kablo teli, kablo iletkeni, kablo makineleri, folyo laminasyonu, folyo kesimi, folyo dilimleme, krep kağıt, mika bant, topl